Odkazy

Výměna odkazů

V případě zájmu o výměnu odkazů kontaktujte prosím seo@mhservis.cz.

 1. Kovový dílenský nábytek TechnoBank. Dílenský nábytek dodáváme již od roku 1999. V našem sortimentu naleznete nejen ekonomické varianty nábytku a ostatního dílenského vybavení, ale i profesionální pracovní nábytek a příslušenství. Mezi nejžádanější produkty z této kategorie patří především dílenské stoly, které nabízíme v mnoha barevných variantách a provedeních.
 2. Dílenský kovový nábytek ALFA 3 se vyznačuje masivní svařovanou konstrukcí, moderním vzhledem, a pečlivým dílenským zpracováním.
 3. Zajišťujeme dodávky řady celohliníkových a celokovových prvků pro městský a venkovní mobiliář, jako jsou parkové lavičky, stojany na kola, odpadkové koše, informační tabule a další.
 4. Nabízíme vám dílenský nábytek, šatní skříňky, kovové skříně, dílenské stoly, kartotéky za výhodné ceny.
 5. Školní lavice, židle, katedry, tabule a nástěnky - školní nábytek TechnoBank.
 6. V elektronickém obchodu e-kuřivo.cz naleznete elektronické cigarety a příslušenství včetně náplní, nabíječek, pouzder atd. E-cigareta Vám přinese příjemný kuřácký zážitek.
 7. Zabezpečovací a kamerové systémy jsou vhodné jak pro firmy, které potřebují mít kompletní přehled nad svým sídlem / kancelářemi, tak i k hlídání skladů či různých otevřených prostor.
 8. Prodej a servis trezorů, klíčů a zámků všech bezpečnostních skupin. Otevírání trezorů, výroba klíčů a zámků. Výkup a prodej bankovní techniky, systém hlavního klíče (generálního klíče). Elektronické zabezpečení objektů. Servis trezorů.
 9. Zateplování fasád a plastová okna IKS. Zateplování fasád - Marmoroc, sokly, plastová a hliníková okna a dveře, garážová vrata.
 10. Zařízení pro odvod kouře a tepla - Inexco Argosy. Dodávky zařízení pro odvod kouře a tepla (ZOKT), průmyslové větrání a vytápění, žaluziové a křídlové klapky, požární ventilátory, světlíky, vzduchtechnické jednotky, kouřové zástěny a fasádní větrací žaluzie.
 11. Společnost OBAL Expert a.s. nabízí exportní balení výrobků a obalové materiály, mezi které patří plastové obaly, stretch fólie, bublinková fólie atd. Řešíme individuální a speciální zakázky dle přání zákazníka.
 12. Domona s.r.o. - kompletní vybavení Vaší prodejny. Rodinná firma založena v roce 1989 jako první soukromá firma v oboru zařizování komerčních interiérů, zejména obchodních jednotek.
 13. Dřevěné brikety B.R.D. s.r.o. - výroba a prodej. Dřevěné brikety jsou vyrobeny na německé technologické lince pouze z čistých pilin, lisovaných pod vysokým tlakem bez jakýchkoliv pojidel. Vyrábějí se především z dřevního odpadu (pilin, hoblin) z pilařských a truhlářských provozů. Je to jeden z nejefektivnějších způsobů zušlechtění drobnozrnného a sypkého dřevního odpadu.
 14. Poradíme Vám na téma interiérová architektura a design, vypracujeme koncepty zařízení interiéru. Výběrem kvalifikovaných firem garantujeme vysokou kvalitu prováděcích prací. Zařídíme Váš domov, Vaši kancelář a veřejné prostory dle Vašich požadavků, časových a finančních možností. Jsme Vám k dispozici i po dokončení projektu.
 15. Návrhy interiérů FACE interier, spol. s r.o. Nabízíme kancelářské stoly a židle, konferenční židle, recepce, paravány a dělící příčky.
 16. Specializujeme se na vedení účetnictví (dříve podvojné účetnictví) a na vedení daňové evidence (dříve známé jako jednoduché účetnictví), zpracování mezd pro malé a střední firmy. Nedílnou součástí naší práce jsou i přiznání k daním pro malé a střední firmy. Provádíme i rekonstrukce účetnictví.
 17. Montované haly - MONT-KOVO nabízí montované ocelové haly zateplené kvalitními sendvičovými panely nebo opláštěné trapézovým plechem.
 18. Voda CZ s.r.o. Vyrábíme a prodáváme domovní čističky odpadních vod – ČOV, v naší nabídce je mimo jiné i Domovní čistička Cleanny 8 - první opravdu jednoduchá čistička odpadní vody, Cleanny 15, Cleanny 20 až 50 a Cleanny 51 – 100 EO
 19. Interiérové dveře CAG Kytín - Nabízíme interiérové dveře včetně atypických řešení, protipožárních a vstupních bezpečnostních dveří do bytu, v mnoha modelech i dekorech.
 20. Stěhování Praha - Koch - Společnost Stěhování Koch se zabývá stěhováním, vyklízením, manipulací a dalšími souvisejícími službami.
 21. Váhy - váhy a vážící systémy pro domácnost, zdravotnictví, průmysl i dopravu.
 22. Mobilní telefony - vybírejte z široké nabídky mobilních telefonů v e-shopu Mobilni-telefony-biz.cz.
 23. Kvalitní pneumatiky na váš vůz nakupujte v e-shopu Centrumpneumatik.cz.
 24. Dřevostavby Harabiš projektuje a vyrábí kvalitní dřevostavby.
 25. Kvalitní nerezové zábradlí vyrábí Zámečnictví Teveko.

Reference

Ke stažení

Vybrané projekty

Inexco Argosy s.r.o. je léty prověřeným specialistou v problematice zařízení pro odvod kouře a tepla a díky své dlouholeté praxi disponuje impozantní databází úspěšně realizovaných zakázek, která seriózním způsobem deklaruje postavení leadera v tomto odvětví v ČR i na Slovensku.

Více realizovaných zakázek naleznete v sekci reference...

OC Velká Ohrada

IVPS Inženýrská Výstavba a Pozemní Stavby s.r.o

LEGO Kladno 2016

DRAZEK VZT

Kaufland Plzeň Roudná - přestavba 2016

Casta, a.s.

LAIRD LIBEREC

Syner s.r.o.

THIMM Obaly Všetaty - přístavba nové haly 2016

DOPA - STAVBY

STAROPRAMENNÁ

EKOKLIMA a.s.

ALMI DECOR, OC PALLADIUM

Integra Group s.r.o.

ČERNÝ MOST - SAMOOBSLUHA

Jan Drsek

H&M BRNO

Integra Group s.r.o.

SMART BYTY - Praha 5

Trigema Building a.s.

(c) 2010 - 2018 Copyright Inexco Argosy s.r.o.
Webdesign MHServis.cz