Vzduchotechnické jednotky LTV

Sestavná vzduchotechnická jednotka vyrobená z hliníku - nezatěžujítolik střešní plášť jako klasické ocelové jednotky. Plášť může býtjednovrstvý, dvojvrstvý s tepelnou izolací tl. 20 mm nebo 50 mma přerušenými tepelnými mosty. Pro provozy s vysokými hygienickýminároky mohou být jednotky uvnitř ze snadno omyvatelného plastu.Jednotky se dodávají v 9 základních velikostech: 406, 508, 610,712, 812, 814, 916, 1018 a 1222. Průtočné množství vzduchu od5 000 m3/h do 55 000 m3/h.

Vzduchotechnické jednotky

Průmyslové větrání a vytápění je zajištěno kompaktními vzduchotechnickými jednotkami, které zajišťují přívod upraveného vzduchu do vnitřních prostor objektů.Tato zařízení využívají systémů pro samostatný přívod upraveného vzduchu do vnitřních prostor komerčních a průmyslových objektů. Jsou vhodná pro provoz s vnějším, smíšeným a cirkulačním vzduchem. Je možné jimi řešit i dodatečný ohřev vzduchu přes topný registr (teplá voda) a případně i chlazení při použití chladící jednotky. Z těchto důvodů jsou systémy dodávané společností Inexco Argosy s.r.o. použitelné celoročně, bez ohledu na stav povětrnosti.

Základní charakteristiky

  • Zajišťuje tepelnou pohodu prostředí
  • Pro odvod vzduchu využívá zařízení pro odvod kouře a tepla - docílení nižších pořizovacích a provozních nákladůsnadná instalace na jakoukoliv střešní konstrukci osazením na základový rám
  • Odolný spolehlivý systém
  • Nenáročná údržba 

Kategorie

Odvětví

  • Klimatizace, Větrání

Výrobce

  • Bovema


| zpět |

Vybrané projekty

Inexco Argosy s.r.o. je léty prověřeným specialistou v problematice zařízení pro odvod kouře a tepla a díky své dlouholeté praxi disponuje impozantní databází úspěšně realizovaných zakázek, která seriózním způsobem deklaruje postavení leadera v tomto odvětví v ČR i na Slovensku.

Více realizovaných zakázek naleznete v sekci reference...

OC Velká Ohrada

IVPS Inženýrská Výstavba a Pozemní Stavby s.r.o

LEGO Kladno 2016

DRAZEK VZT

Kaufland Plzeň Roudná - přestavba 2016

Casta, a.s.

LAIRD LIBEREC

Syner s.r.o.

THIMM Obaly Všetaty - přístavba nové haly 2016

DOPA - STAVBY

STAROPRAMENNÁ

EKOKLIMA a.s.

ALMI DECOR, OC PALLADIUM

Integra Group s.r.o.

ČERNÝ MOST - SAMOOBSLUHA

Jan Drsek

H&M BRNO

Integra Group s.r.o.

SMART BYTY - Praha 5

Trigema Building a.s.

(c) 2010 - 2018 Copyright Inexco Argosy s.r.o.
Webdesign MHServis.cz