Modulární jednotky pro úpravu vzduchu VEX4000

EXHAUSTO VX4000

Se systémem EXHAUSTO VEX4000 budete připraveni na splnění mezinárodních požadavků na energetickou účinnost stanovených pro rok 2020.

Systém VEX4000 je ventilační jednotka speciálně navržená tak, aby splňovala a dodržovala energetické požadavky budoucnosti. VEX4000 je mimořádně energeticky účinný systém s tepelnou účinností při kondenzaci přes 90 %.

Systém VEX4000 je navíc přihlášen k certifikaci u organizace Eurovent a RLT, a jeho výkon je rovněž kontrolován a garantován třetí stranou.

Máme řešení pro všechny vaše projekty

Systém VEX4000 pokrývá široký výkonový rozsah od 800 do 30.000 m3/h, a je proto vhodný do všech typů budov - od škol, institucí a kancelářských prostor až po hotely, nemocnice a průmyslové objekty. Díky kompaktnímu a robustnímu designu je systém VEX4000 vždy ideálním řešením.

Kontrola klimatu

Se systémem VEX4000 si větrání řídíte sami. Díky automatickému řídicímu systému EXHAUSTO EXcon s možností ovládání přes webové rozhraní máte úplnou kontrolu nad množstvím vzduchu, tepla, chladu a vlhkosti ve vašich prostorách.

Certifikovaná kvalita a certifikovaný výkon

Série VEX4000 je vyrobena v souladu s nejdůležitějšími normami a standardy v oboru. Není jen známkou kvality, ale i zárukou, že splňuje hodnoty, k nimž máte přístup prostřednictvím konfiguračního programu EXselectPRO.

Klíčové vlastnosti systému EXHAUSTO VEX4000

  • Se systémem VEX4000 a jedinečným návrhovým softwarem EXselectPRO si sestavíte vlastní ventilační jednotku sami. Pokaždé zajistíte správné řešení pro váš projekt!
  • Díky 15 různým modulům si můžete sestavit přesně takovou jednotku VEX4000, kterou potřebujete pro svůj projekt. Jsme vždy připraveni vám poskytnout příslušnou pomoc.
  • Automatický řídicí systém EXcon uživateli poskytuje úplnou kontrolu nad ventilací a svobodu v přístupu k systému kdykoli a odkudkoli.
  • Díky našim mnohaletým odborným zkušenostem dostáváte nejen to nejlepší řešení, ale i kvalifikovaného partnera pro spolupráci připraveného vás provést celým procesem.

Dokumenty ke stažení

(c) 2010 - 2024 Copyright Inexco Argosy s.r.o. Webdesign MHServis.cz

Top