Světlíkové systémy - pro osvětlení, větrání a ZOTK

Kopulové, pásové, pevné i otevírané světlíky pro prosvětlení, větrání i odvod tepla a kouře, certifikované dle ČSN EN 12 101-2.

Hexavoute PCA FIX

Obloukový pásový světlík určený pro instalaci do plochých střecha střech s vodovzdornou membránou, výplň různými druhypolykarbonátu,     produkt je vyvinut pro zenitální osvětlení.Šířku lze volit v rozmezí 1 - 5 m, délka je neomezená.

Hexavoute PCA DoP

Obloukový pásový světlík určený pro instalaci do plochých střecha střech s vodovzdornou membránou, výplň různými druhypolykarbonátu, produkt je vyvinut pro zenitální osvětlení.Šířku lze volit v rozmezí 1,5 - 3,5 m, délka je neomezená.S integrovanou 2-křídlou klapkou s...

Podstavec světlíku

Z ocelového pozinkovaného či lakovaného plechu pro instalacina plochou střechu či hřeben střechy, v izolovaném či neizolovanémprovedení.

Světlíky Light a Starlight

Světlíkové systémy (světlíky) Bovema typ Light a Starlight jsou vyrobeny z hliníkových profilů a polykarbonátových zasklívacích desek. Jsou navrženy pro přirozené prosvětlení průmyslových a komerčních objektů. Systém střešních světlíků nabízí projektantům...

(c) 2010 - 2024 Copyright Inexco Argosy s.r.o. Webdesign MHServis.cz

Top