Vzduchotechnické jednotky LTV

Sestavná vzduchotechnická jednotka vyrobená z hliníku - nezatěžujítolik střešní plášť jako klasické ocelové jednotky. Plášť může býtjednovrstvý, dvojvrstvý s tepelnou izolací tl. 20 mm nebo 50 mma přerušenými tepelnými mosty. Pro provozy s vysokými hygienickýminároky mohou být jednotky uvnitř ze snadno omyvatelného plastu.Jednotky se dodávají v 9 základních velikostech: 406, 508, 610,712, 812, 814, 916, 1018 a 1222. Průtočné množství vzduchu od5 000 m3/h do 55 000 m3/h.

Vzduchotechnické jednotky

Průmyslové větrání a vytápění je zajištěno kompaktními vzduchotechnickými jednotkami, které zajišťují přívod upraveného vzduchu do vnitřních prostor objektů.Tato zařízení využívají systémů pro samostatný přívod upraveného vzduchu do vnitřních prostor komerčních a průmyslových objektů. Jsou vhodná pro provoz s vnějším, smíšeným a cirkulačním vzduchem. Je možné jimi řešit i dodatečný ohřev vzduchu přes topný registr (teplá voda) a případně i chlazení při použití chladící jednotky. Z těchto důvodů jsou systémy dodávané společností Inexco Argosy s.r.o. použitelné celoročně, bez ohledu na stav povětrnosti.

Základní charakteristiky

  • Zajišťuje tepelnou pohodu prostředí
  • Pro odvod vzduchu využívá zařízení pro odvod kouře a tepla - docílení nižších pořizovacích a provozních nákladůsnadná instalace na jakoukoliv střešní konstrukci osazením na základový rám
  • Odolný spolehlivý systém
  • Nenáročná údržba 
Kategorie Systémy průmyslového vytápění a větrání
Odvětví Klimatizace, Větrání
Výrobce Bovema

(c) 2010 - 2024 Copyright Inexco Argosy s.r.o. Webdesign MHServis.cz

Top